Tutaj jesteśmy. Wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia

  • Strona główna
  • Książki
  • Tutaj jesteśmy. Wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia

Tutaj jesteśmy. Wskazówki dla mieszkańca planety Ziemia
Nowość

Oliver Jeffers

Usiądź wygodnie i posłuchaj o niezwykłej planecie… ZIEMI!

To właśnie tutaj jesteś. Z całego KOSMOSU wybrałeś to miejsce na rozpoczęcie niezwykłej podróży - podróży życia. Gratulujemy! Tylko uważaj, czas biegnie tu bardzo szybko. Odkrywaj wspaniałe miejsca, poznawaj nowych ludzi, korzystaj z jej uroków, ale pamiętaj – dbaj o nią, bo jest tylko jedna. I najważniejsza wskazówka  – nie jesteś TU sam. Możesz zawsze liczyć na pomoc. Szczególnie, gdy jesteś dobry dla innych.

Udanej podróży!

PS Nie zapomnij zostawić wskazówek dla następnych gości planety Ziemia.

Niezwykła książka autorstwa uznanego na świecie ilustratora Olivera Jeffersa dla małych i dużych :) Autor z niezwykłą trafnością i subtelnym poczuciem humoru stworzył krótki przewodnik po naszej planecie, szczególnie dla tych, którzy dopiero pojawili się na niej. Książka pełna jest ciepła i pozytywnych emocji. Oliver Jeffers rysował ją z myślą o swoim synu. Udało mu się przekazać uniwersalny system wartości, u którego podstaw stoją uprzejmość i tolerancja.

„Tutaj jesteśmy” to tytuł, który powinien zagościć w domu każdej współczesnej rodziny :)

 

Nagrody i wyróżnienia:

 

Recenzje:

Fot. Lidka Żulczyk / Ładnebebe

"Książki Olivera Jeffersa są moim dzieciom bardzo bliskie. Proste historie i bardzo charakterystyczny, przemawiający do nich, dopracowany w każdym detalu styl ilustrowania, a właściwie malowania słów towarzyszy nam od początku wspólnego czytania. Każda kolejna książka wywołuje duże uniesienie, ta absolutnie rozkochała nas w swojej graficznej oprawie..." - Ładnebebe

O Autorze


Oliver Jeffers
Północnoirlandzki artysta, designer, ilustrator. Tworzy ilustracje do książek oraz picturebooki.
Jego książki zostały przetłumaczone na 30 języków. Rysuje dla The New York Times, Newsweeka, United Airlines, TED, Nintendo.
W 2007 Jeffers został oficjalnym ilustratorem World Book Day.
Oficjalna storna autora:
www.oliverjeffers.com

 

Patroni:

Kup książkę

Ilustrator:

Oliver Jeffers

Wiek:

4+